من کیم؟ اینجا کجاست و اینا!

دیگه با خیال راحت می‌تونم بگم بیش از ده سال است که در فضای اینترنت می‌نویسم، عکس منتشر می‌کنم و قدیم‌ترها سایت ساخته‌ام و کارهای دیگر؛ از طراحی سایت آینه در سالهای دور، فتوبلاگ کسوف و یا پراکنده نویسی در سایت عکاسی و جاهای دیگر(فتوبلاگ کسوف از این آدرس راحت‌تر در دسترس است).
برخی از این‌کارها بدون نام بود، یا بسیاری از کارها و فعالیت‌هایم جایی برای انتشار در وب نداشت. آرش‌نیا قرار است جایی باشد برای جمع‌کردن پراکنده‌کاری‌های مختلف. در گالری سایت مجموعه‌ای از کارهایم را می‌گذارم، که شاید بسیاری از آن‌ها را قبلن در جایی ندیده باشید، چون فضایی برای انتشار نداشتم.(مثل عکسهای صنعتی و تبلیغاتی)
در این‌جا هم هر‌آنچه دلم بخواهد می‌نویسم،‌عکس خواهم گذاشت، از کارهایم، روزمرگی، از عکاسی تا هر چیز دیگری از زندگی، همان چیزی که وبلاگ باید باشد. ترجمه مقالاتی در مورد عکاسی و یا انتشار کارهایی که درگیر آن هستم. سعی می‌کنم سخت‌گیری خاصی نسبت به انتشار عکس در اینجا نداشته باشم(مانند کسوف)‌ که زود به زود تازه شود.

البته سایت در مرحله تکمیل است، گالری سایت هنوز کامل نشده، وبلاگ و حاشیه آن هم. اما اشکالی ندارد، با ما باشید، تکمیل خواهد شد، درست می‌شود.

در انتها باید به شیوه سریال‌های صدا و سیما! تشکر کنم از علی سفیداری و دوستانش در آروین‌وب که این سایت را با وسواس‌های فراوان من ساختند. امیرعباس ریاضی که کلی بهش زحمت دادم. برادرم کاوه عاشوری‌نیا که لوگوتایپها را ساخته و در حال تکمیل است و منصور بوستانی که قرار است در ترجمه متون تخصصی عکاسی کمک کند و از همه مهم‌تر علیرضا نیک‌نژاد عزیز که همیشه مشوق ساخت سایت‌های درست و حسابی‌ست.

عکس: مهرداد محمدی